SÜS HAVUZU KAPLAMA HAVUZ İZOLASYON Antalya-Hizmet-Taşeron Hizmetleri-Teknik Taşeronluk Firmaları-Teknik Taşeronluk Firmaları-

SÜS HAVUZU KAPLAMA HAVUZ İZOLASYON Antalya

0 TL
Türkiye / Antalya /  Kepez
Tarih 11.08.2013
Kategori Teknik Taşeronluk Firmaları
#İlan No 980
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

Süs havuzlarının izolasyonlarını sağlamaktayız. İhtiyaç doğrultusunda beton süs havuzları, taş süs havuzları ve diğer süs havuzu kaplama ve yalıtımlarınıza Ctp Polyester Kaplama Ve İzolasyon ile çözüm sunmaktayız.

Ctp ‘ nin genel özellikleri; mükemmel su geçirimsizlik sağlaması, su basınçına dayanıklı olması, zeminin içine çok iyi işlemesi, zamanla kalkma, kabarma yapmaması, havuz kimyasallarından etkilenmemesi, su sızıntısı ve kaçağı olan bütün satıhlarda yüksek performans göstermesidir.

NUMUNE: Numune talepleriniz yerinde veya parça göndererek karşılanmaktadır. ( Ücretsiz ) bunun için aşağıda bulunan mail’imize adresinizi talebinizi belirtir yazı yazmanız yeterlidir.

Ctp Polyester Kaplama ( Kompozit Polyester ) bünyesinde faaliyet göstermektedir. Ctp Kaplama ve izolasyon, firmamızın kuruluşuna takiben verdiği tanıtıcı bilgi ve çalışmalar neticesinde bir ürün markası haline gelerek tanınma ve tüketim oranında hızla artması sağlanmıştır.

YÜZME HAVUZ,  SU HAVUZU  İZOLASYON TALEPLERİNİZ İÇİN

-----------------------------------------

Kompozit Polyester - İletişim

Talepleriniz      ( Türkiye’nin Tüm illerinden Kabul Edilmektedir. )

Cumartesi – Pazar Dahil ( 7 / 24 )                    Sabah 08:00 – 24:00

Gsm :  05427954486  Gsm:   05379119032  Gsm:   0507 8650273

Mail : info@ctpkaplama.org Web : http://www.ctpkaplama.org

-----------------------------------------

Kompozit Polyester;  Ctp ‘ nin daha iyi anlaşılması ve tanınması amacıyla bünyesinde www.ctpkaplama.org sitesini açmış ve yaptığı örnek çalışmaları ile siz değerli müşterilerini bilgilendirmektedir.  Ctp Polyester kaplama ve izolasyon ihtiyaçlarınız için sitemizi mutlaka incelemenizi öneririz.

 

Özellikleri

Bu ilan toplam 1875 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com