ÇATI SU OLUĞU YAĞMUR GİDERİ İZOLASYON Eksiz Oluk-Hizmet-Taşeron Hizmetleri-Teknik Taşeronluk Firmaları-Teknik Taşeronluk Firmaları-

ÇATI SU OLUĞU YAĞMUR GİDERİ İZOLASYON Eksiz Oluk

0 TL
Türkiye / Antalya /  Kepez
Tarih 11.08.2013
Kategori Teknik Taşeronluk Firmaları
#İlan No 979
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

Çatılarınızda Su olukları, gizli dere ve yağmur suyu taşıma sistemlerinin izolasyonu. Camelyaf Takviyeli Polyester ile çatı su oluklarınızın izolasyonunu yüksek dayanımlı olarak özelliğini uzun yıllar sürdürebilen Polyester ile kaplayarak su izolasyonunda kesin çözüm sunmaktayız.

Ctp Polyester, yekpare uygulama olanağı ile alanında dayanımı ile başka bir izolasyon sistemi önüne geçememiştir. Uygulaması el emeği ve zahmetli olduğundan kaliteside bu oranda fazladır. Serme sistemde  Cam takviyeli plastikten oluşun kaplamamız, istenilen renkte uygulama olanağı ve kaplandığı alanda yaşam alanı olarak kullanılabilmektedir. Yırtılma veya çatlama olanağı olmamasının yanında suikastlere karşıda son derece dayanıklıdır. Altında su gezintisi olmamasının yanında zemine doğruca nufüz etmesi ile yüksek dayanımlı yekpare tabaka oluşturmaktayız. Diğer bir tanım ile delinen noktadan diğer bölgelere su geçişi olmamakta uzun yıllar gönül rahatlığı ile evinizde sağlıklı ve sonrası tadilat masrafları ile uğraştırmamaktayız.

NUMUNE: Numune talepleriniz yerinde veya parça göndererek karşılanmaktadır. ( Ücretsiz ) bunun için aşağıda bulunan mail’imize adresinizi talebinizi belirtir yazı yazmanız yeterlidir.

Ctp Polyester Kaplama ( Kompozit Polyester ) bünyesinde faaliyet göstermektedir. Ctp Kaplama ve izolasyon, firmamızın kuruluşuna takiben verdiği tanıtıcı bilgi ve çalışmalar neticesinde bir ürün markası haline gelerek tanınma ve tüketim oranında hızla artması sağlanmıştır.

ÇATI SU OLUĞU  VE GİZLİ DERE İZOLASYON TALEPLERİNİZ İÇİN

-----------------------------------------

Kompozit Polyester - İletişim

Talepleriniz      ( Türkiye’nin Tüm illerinden Kabul Edilmektedir. )

Cumartesi – Pazar Dahil ( 7 / 24 )                    Sabah 08:00 – 24:00

Gsm :  05427954486  Gsm:   05379119032  Gsm:   0507 8650273

Mail : info@ctpkaplama.org Web : http://www.ctpkaplama.org

-----------------------------------------

Kompozit Polyester;  Ctp ‘ nin daha iyi anlaşılması ve tanınması amacıyla bünyesinde www.ctpkaplama.org sitesini açmış ve yaptığı örnek çalışmaları ile siz değerli müşterilerini bilgilendirmektedir.  Ctp Polyester kaplama ve izolasyon ihtiyaçlarınız için sitemizi mutlaka incelemenizi öneririz.

 

Özellikleri

Bu ilan toplam 2514 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2020 http://www.ilanantalya.com