SU DEPOSU İZOLASYON Antalya Depo Kaplama Su Depoları-Hizmet-Taşeron Hizmetleri-Teknik Taşeronluk Firmaları-Teknik Taşeronluk Firmaları-

SU DEPOSU İZOLASYON Antalya Depo Kaplama Su Depoları

0 TL
Türkiye / Antalya /  Kepez
Tarih 11.08.2013
Kategori Teknik Taşeronluk Firmaları
#İlan No 977
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

Binalarda suya karşı en hassas yüzeyler su depoları, temeller ve çatılardır. Uygulama detaylarında kullanılan yanlış malzeme zaman içinde, ilk uygulamadan çok daha zor ve pahalı olabilecek onarım ve yenileme gerektirmektedir.

C.t.p. ( Cam Takviyeli Polyester ) Uygun ve gerekli katkı maddelerinin yardımıyla oluşturulan, uzun ömürlü, tüm hava koşullarına karşı dayanıklı, sağlam bir malzemedir.

Metal su depoları, Fayanslı su depoları,  betonarme su depoları, galvaniz su depoları, saç depolar, ve diğer su depoları Profesyonelce yalıtım ve izolasyonu yapılmaktadır. Kompozit Polyester; Ctp Polyester alanında 15 Farklı sektör için İzolasyon hizmeti vermektedir. Alanında uzmanlaşmış olan Kompozit Polyester;  Su Depolarınızı Yüksek Dayanımlı olarak kaplayarak teslim etmektedir.

NUMUNE: Numune talepleriniz yerinde veya parça göndererek karşılanmaktadır. ( Ücretsiz ) bunun için aşağıda bulunan mail’imize adresinizi talebinizi belirtir yazı yazmanız yeterlidir.

Ctp Polyester Kaplama ( Kompozit Polyester ) bünyesinde faaliyet göstermektedir. Ctp Kaplama ve izolasyon, firmamızın kuruluşuna takiben verdiği tanıtıcı bilgi ve çalışmalar neticesinde bir ürün markası haline gelerek tanınma ve tüketim oranında hızla artması sağlanmıştır.

 

SU DEPOSU, SU TANKI İZOLASYON TALEPLERİNİZ İÇİN

-----------------------------------------

Kompozit Polyester - İletişim

Talepleriniz      ( Türkiye’nin Tüm illerinden Kabul Edilmektedir. )

Cumartesi – Pazar Dahil ( 7 / 24 )                    Sabah 08:00 – 24:00

Gsm :  05427954486  Gsm:   05379119032  Gsm:   0507 8650273

Mail : info@ctpkaplama.org Web : http://www.ctpkaplama.org

-----------------------------------------

Kompozit Polyester;  Ctp ‘ nin daha iyi anlaşılması ve tanınması amacıyla bünyesinde www.ctpkaplama.org sitesini açmış ve yaptığı örnek çalışmaları ile siz değerli müşterilerini bilgilendirmektedir.  Ctp Polyester kaplama ve izolasyon ihtiyaçlarınız için sitemizi mutlaka incelemenizi öneririz.

 

Özellikleri

Bu ilan toplam 1872 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com