FİBERGLASS İMALAT POLYESTER DÖKÜM DEKORASYON İŞLERİ-Hizmet-Taşeron Hizmetleri-Teknik Taşeronluk Firmaları-Teknik Taşeronluk Firmaları-

FİBERGLASS İMALAT POLYESTER DÖKÜM DEKORASYON İŞLERİ

0 TL
Türkiye / Antalya /  Kepez
Tarih 11.08.2013
Kategori Teknik Taşeronluk Firmaları
#İlan No 974
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

Bir tasarımınız veya projeniz var.  Fiberglass ile imalatını yaptırmak istiyorsunuz nasıl olduğunu merak ediyorsunuz ? Veya projenizin daha fazla geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz fakat farklı birşeyde bulamıyorsanız yılların deneyim ve tecrübesine sahip firma çalışanlarımızdan yardım talebinden bulunabilirsiniz. Fiberglass'tan mamül ürün gruplarını usta ellerimizle işliyor ar-ge çalışmalarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. İster 1 adet olsun, ister 100 adet tüm işleriniz itinalı bir şekilde değerlendiriliyor ve sizlerle ilgileniyoruz. Biliyoruz ki memnuniyetiniz büyümemizin en önemli sebeplerinden biri.

Kompozit Polyester Bünyesinde, Fiberglass tan mamül ürün gruplarının hespi ince işçiliğimiz ile sizlerle buluşturuyoruz. Fiberglass ürün yaptırmak istiyorsanız, konu hakkında bilginiz yok ise.. Türkiye'nin en geniş üretim potansiyeline sahip firmasından Fiberglass hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

FİBEGLASS – POLYESTER ÜRETİM İMALAT TALEPLERİNİZİ

-----------------------------------------

Kompozit Polyester - İletişim

Talepleriniz      ( Türkiye’nin Tüm illerinden Kabul Edilmektedir. )

Cumartesi – Pazar Dahil ( 7 / 24 )                    Sabah 08:00 – 24:00

Gsm :  05427954486  Gsm:   05379119032  Gsm:   0507 8650273

Mail : destek@kompozitpolyester.com

-----------------------------------------

Kompozit Polyester; i daha iyi anlamak için bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarını web sitesini inceleyerek tanık olabilirsiniz.

Özellikleri

Bu ilan toplam 2025 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com