ASİT DAYANIMLI İZOLASYON - Havuz, Tank, Depo, Zemin Kaplama-Hizmet-Taşeron Hizmetleri-Teknik Taşeronluk Firmaları-Teknik Taşeronluk Firmaları-

ASİT DAYANIMLI İZOLASYON - Havuz, Tank, Depo, Zemin Kaplama

0 TL
Türkiye / Antalya /  Kepez
Tarih 11.08.2013
Kategori Teknik Taşeronluk Firmaları
#İlan No 971
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

Kimya tesisleri ve asit işlem işleri ile uğraşan siz müşterilerimize Ctp Polyester kaplama ve izolasyon hizmeti vermekteyiz. Kompozit Polyester, Bünyesinde Asit kazan, asit depo, eloksal kazan, daldırma üniteleri tanklar ve diğer asit işlem ürünlerinizi, kimyasallara ve yüksek ısıya dayanıklı olarak kaplamaktadır.

 

Bugün alanında izolasyon olarak gösterilen diğer izolasyon ve kaplamalar gibi kısa vadede çözüm değilde uzun vadede verim sağlayan Ctp Polyester uygun malzeme ve uzman Firma tarafından yapıldığında uzun yıllar dayanım göstererek tekrarında ardınıza bakmamanızı sağlayan yekpare uygulama olanağı ile sağlıklı bir uygulamadır.

 

Asit depoları, eloksal kazanları, sülfirik, cromik, hidroklorik  işlem tanklarınızı ihtiyacınıza uygun olarak Ctp kaplama izolasyon taleplerini karşılayabilmekteyiz.

Ctp sürme esaslı değildir. Serme sistemde, girintili ve çıkıntılı dikey ve yatay her alana döşenebilmektedir. Daldırma ünitelerinde kalınlık farklı, depolamada farklıdır İki farklı şekilde ( Kompozit Polyester ) Bünyesinde yapılmaktadır. Panel şeklinde ve doğruca yüzey uygulamaları, detaylı bilgi için ulaşınız.

 

NUMUNE: Numune talepleriniz yerinde veya parça göndererek karşılanmaktadır. ( Ücretsiz ) bunun için aşağıda bulunan mail’imize adresinizi talebinizi belirtir yazı yazmanız yeterlidir.

 

Ctp Polyester Kaplama ( Kompozit Polyester ) bünyesinde faaliyet göstermektedir. Ctp Kaplama ve izolasyon, firmamızın kuruluşuna takiben verdiği tanıtıcı bilgi ve çalışmalar neticesinde bir ürün markası haline gelerek tanınma ve tüketim oranında hızla artması sağlanmıştır.

 

ASİT VE KİMYASAL DAYANIMLI İZOLASYON TALEPLERİNİZ İÇİN

-----------------------------------------

Kompozit Polyester - İletişim

Talepleriniz      ( Türkiye’nin Tüm illerinden Kabul Edilmektedir. )

Cumartesi – Pazar Dahil ( 7 / 24 )                    Sabah 08:00 – 24:00

Gsm :  05427954486  Gsm:   05379119032  Gsm:   0507 8650273

Mail : info@ctpkaplama.org Web : http://www.ctpkaplama.org

-----------------------------------------

Kompozit Polyester;  Ctp ‘ nin daha iyi anlaşılması ve tanınması amacıyla bünyesinde www.ctpkaplama.org sitesini açmış ve yaptığı örnek çalışmaları ile siz değerli müşterilerini bilgilendirmektedir.  Ctp Polyester kaplama ve izolasyon ihtiyaçlarınız için sitemizi mutlaka incelemenizi öneririz.

 

Özellikleri

Bu ilan toplam 1820 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2020 http://www.ilanantalya.com