AHŞAP ÇATI CTP POLYESTER SU izolasyonu Yüksek Dayanımlı İzole-Hizmet-Taşeron Hizmetleri-Teknik Taşeronluk Firmaları-Teknik Taşeronluk Firmaları-

AHŞAP ÇATI CTP POLYESTER SU izolasyonu Yüksek Dayanımlı İzole

1 TL
Türkiye / Antalya /  Kepez
Tarih 11.08.2013
Kategori Teknik Taşeronluk Firmaları
#İlan No 970
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

AHŞAP ÇATI SU İZOLASYONU CTP POLYESTER KAPLAMA
Firmamız; Ahşap çatı’lardaki su izolasyon problemlerinize karşı sizi uzun yıllar su izolasyon sorunlarınıza kökten çözüm üreten Garantili Ctp Polyester ile kaplama ve yalıtım hizmeti vermektedir.
Firmamızın kuruluşuna itibaren verdiği tanıtıcı bilgi ve uygulamaları ile Ctp ürün markası haline gelerek izolasyon alanında kullanımı yaygınlaştırılmıştır. Uygulama firması olan ( Kompozit Polyester ) Size kısa süreli çözümler değil -  uzun vadede suya karşı yüksek dayanımlı kaplama çalışmaları yapmaktadır.
Ctp Polyester Kaplama ve izolasyon, diğer izolasyon sistemleri gibi birkaç saatte uygulanmadığı ve el emeği gerektiren bir iş olduğundan kaliteside bu yönde fazladır.
Kompozit Polyester; Ahşap çatı izolasyon taleplerinizi Türkiye’nin her yerinden almaktadır. Ctp Polyester numune taleplerinizi uygulamalı veya parça göndererek karşılamaktadır.
Numune talepleriniz için bize adresinizi mail olarak gönderebilirsiniz. ( Ücretsiz )
Ahşap çatı izolasyon talepleriniz için Fiyat almak ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bize şimdi ulaşabilirsiniz.
-----------------------------------------
Kompozit Polyester - İletişim
Talepleriniz      ( Türkiye’nin Tüm illerinden Kabul Edilmektedir. )
Cumartesi – Pazar Dahil ( 7 / 24 )                Sabah 08:00 – 24:00
Gsm :  05427954486  Gsm:   05379119032  Gsm:   0507 8650273
Mail : info@ctpkaplama.org Web : http://www.ctpkaplama.org
-----------------------------------------
 
Kompozit Polyester; Ctp ‘ nin daha iyi anlaşılması ve tanınması amacıyla bünyesinde www.ctpkaplama.org  sitesini açmış ve yaptığı örnek çalışmaları ile siz değerli müşterilerini bilgilendirmektedir. Ctp Polyester kaplama ve izolasyon ihtiyaçlarınız için sitemizi mutlaka incelemenizi öneririz.

 

 

Özellikleri

Bu ilan toplam 1841 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com