KuluçMak 24 lük Hobi Kuluçka Makinesi-Hayvanlar Alemi-Aksesuarlar-Kümes Hayvanları-Aksesuar-

KuluçMak 24 lük Hobi Kuluçka Makinesi

259 TL
Türkiye / Antalya /  Alanya
Tarih 26.11.2017
Kategori Aksesuar
#İlan No 2111
Kimden Mağazadan
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

kulucmak
Üyelik Tarihi 25.11.2017
Mesaj
Üye Profili
Üyenin İlanları
Reklam Alanı

Açıklama

KuluçMak Hobi Kuluçka Makinası

24 yumurta Kapasiteli Hobi Kuluçka Makinesi,  24 tavuk yumurtası,  24 ördek,  24 hindi, 96 keklik , 96 papağan, 96 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı çok kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz Tam otomatik hobi kuluçka makinasıdır.  Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışarısından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altında tutabilir anında müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için uzun uçlu su takviye şişesi gönderilecektir.

24’lük Hobi Kuluçka Makinesi elinize ulaşınca yumurtaları makineye yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin lütfen, ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden kuluçmak iletişim numaramızı arayın lütfen .

KuluçMak Kuluçka Makineleri Üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme şekilleri

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka makinasında nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. 24’lük Hobi kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Otomatik hobi kuluçka makinasına yapmanız gereken müdehale nem için sadece su takviyesi yapmak olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir çıkım için  ayrı bir çıkım makinesine ihtiyacınız yoktur, 18 gün sonunda Yalnızca yapmanız gereken müdehale multiviyol’ü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makinenin içine çıkım sepetine bırakmak olacaktır.

Özellikler

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde  belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı

Siz hobicilere kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuz fiyatlara  otomatik Hobi Kuluçka Makinası imkanı sunuyoruz, dilerseniz  hesabını kabaca bir gözden geçirelim kuluçka makinası yapım malzemeleri ve en ucuz fiyatları.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı fiyatları 25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü fiyatları 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı  fiyatları  30 tl

1 ad: 24 yumurtalık multiviyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 50 tl  

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme vs + işçilik  düşündügümüz zaman siz hobiciler için çok ideal bir makinedir bu tam otomatik makine kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

24 Yumurtalık Hobi kuluçka makinesini direk güneş ısığından koruyun direk güneş ışığı altında kalan makinenin iç ısısı olması gereken ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin yumurta içerisinde ölümlerine sebep oluyor.

24 Yumurta Kapasiteli Hobi Kuluçka Makinası size strafor koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk olan bölgelerde yaşıyorsanız çok işinize yarayacaktır elektrik sarfiyatanı minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makinenin iç ısı eksilmesini önleyecektir, kış aylarında makineyi köpük korumasının içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.

İster antalya da olu ister ankara da

Kargo ile türkiyenin her yerine kapıda nakit yada kredi kartı ile ödemeli gönderim yapıyoruz.

Özellikleri

Bu ilan toplam 305 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com