Digibayisi - antalya -Hizmet-Tamir, Teknik Servis-Uydu Sistemleri-Uydu Sistemleri-

Digibayisi - antalya

12 TL
Türkiye / Antalya /  Muratpaşa
Tarih 20.11.2017
Kategori Uydu Sistemleri
#İlan No 2110
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

digibayisi
Üyelik Tarihi 20.11.2017
Mesaj
Üye Profili
Üyenin İlanları
Reklam Alanı

Açıklama

Digiturk Aile Paketi 2018 Yılında Çok Ucuz

Digiturk’ün değişen yep yeni arayüz ve paketleri ile Şimdi evinde diğitürk kullanmayan kalmayacak. Digiturk web bayisi digiturkiye yeni yılda avantajlı paketleri, dolu dolu içerikleri ile televizyon keyfini tüm Türkiyeye sunuyor. digitürk kampanyaları 2018 Yılında nasıl olacak ? Yeni paket sistemi ile Ailede herkesi mutlu edecek Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Belgesel, sporsever, Çocuk ve HD yayınları Televizyonunuza Digiturk web bayisi Sayesinde sunmaya devam ediyor. Ayrıca beIN connect ile 4 farklı ekranda ( cepte, webde, Tablette, yada TV’de) izlemeniz mümkündür. Ailenizin Starı Digiturk Ailenin yıldızı Paketinde Ne var ?

Ailenin yıldızı kampanyası üyesi olanlara Digitürk’ten Spor extra keyfi, ilk ay beIN Sports kanalları ve Kurulum ücretsizdir. ayrıca Digiturk Aile Paketi ile Kaliteli içerikleriyle dolu Dünya geneli seyreedilen Nat geo, Nat geo Wild, Animal planet gibi belgesel kanalları,tff 1 lig maçları, beIN Sports Haber kanalları ve 90+1 Super Lig maç özetlerinin yanınında, 1 adet film kanalı Süresiz olarak hediye !

Şimdi aile Yıldızı paketi üyesi olun Ailenizde herkesi mutlu edin. yeni yılda Digiturk’ün ayrıcalıklı dünyasını Digiturkiyebayi ile Yaşayın. Kampanyaya başvurmak için 0552 223 73 48 mobil iletiim hattından yada 0216 479 96 79 kampanya bilgi hattından kayıt olabilirsiniz.

Özellikleri

Bu ilan toplam 173 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com