Eldiyar International Trade/LOGİSTİC (Dış Ticaret/Logistik)-Hizmet-Nakliye ve Depolama-Uluslararası Nakliye Hizmetleri-Uluslararası Nakliye Hizmetleri-

Eldiyar International Trade/LOGİSTİC (Dış Ticaret/Logistik)

1 TL
Türkiye /  / 
Tarih 14.04.2017
Kategori Uluslararası Nakliye Hizmetleri
#İlan No 2052
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sema
Üyelik Tarihi 14.04.2017
Mesaj
Üye Profili
Üyenin İlanları
Reklam Alanı

Açıklama

Eldiyar İnternational Trade was established in 2004. Our company's Business is,we are delivering all kınd of goods or products all aroundthe world on the most economicaly way. Also we are consulting with the international Company's that wants to invest in TURKEY. 

Ourcompany's mission is to contribute to the economy also in the future to be a good brand.We are tryıng to work with new customers andnew markets. With the years of experience and success we believe in ourselves.

TÜRKÇE:

Eldiyar Dış Ticaret olarak, 2014 yılında kurulan Şirketimiz, dünyanın her tarafına, her türlü ürün, mal veya eşyanızı Kara, Deniz veya Hava yolu ile istenen yere en ekonomik şekilde ulaştırmak ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Yurtdışı firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu anlamda Şirketimiz, yapmakta olduğu ihracat ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve iyi bir marka olmayı hedeflemektedir. Yurtdışı tecrübesi ve birikimiyle yeni müşteriler ve yeni pazarlara ulaşmaya çalışmaktadır.

WEB SİTESİ; http://www.eldiyar.com.tr

BİZE ULAŞIN ; MOB: 0 539 312 2456

TEL: 0 212 438 1978

ADRES: Oruçreis Mah. Giyimkent 19 Sk. No:84/A

Özellikleri

Bu ilan toplam 324 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com