GÜMÜŞ DEDEKTOR KIRIKHAN
DEDEKTOR ALIM SATIM TAKAS SIFIR IKINCI EL YUZDE YUZ ORJINAL URUNLER VE DUNYA MARKALARI
Velox One 3 Başlıklı Çok Temiz GUMUŞ DED.0543 868 98 50-Alışveriş-Elektronik-Metal Dedektörü-Metal Dedektörü-

Velox One 3 Başlıklı Çok Temiz GUMUŞ DED.0543 868 98 50

1450 TL
Türkiye / Hatay / 
Tarih 02.11.2016
Kategori Metal Dedektörü
#İlan No 1808
Kimden Mağazadan
Durumu Az Kullanıldı
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

PRO PAKET 3 BAŞLIKLIDIR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.

ÖZELLİKLER
Pro Paket: 2.300 TL
Tavsiye Edilen Yeni Yıl Satış Fiyatı

TEK PARA, KIYMETLİ TAKILAR, ESKİ KALINTILAR, ALTIN ve DAHA FAZLASI...
Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox dedektör derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektör sunuyor. 
Velox dedektör ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.
DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI
Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar. 

Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir anahtarı kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.
 METAL AYRIMI
Velox dedektör çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Altın ve Değerli metallere birbirine yakın tonda ince bir sesle, demir türü metallere kalın tonda bir sesle uyarı verir. Velox'un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz. 
SİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ
Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.
  
              DERİNLİK AVANTAJI                         SU GEÇİRMEZ ARAMA BAŞLIĞI

Özellikleri

Bu ilan toplam 763 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2020 http://www.ilanantalya.com