JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD Bayilikler Veriyor-Hizmet-Bayilik Verenler & Franchise-Franchise-Franchise-

JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD Bayilikler Veriyor

1 TL
Türkiye /  / 
Tarih 28.10.2015
Kategori Franchise
#İlan No 1385
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

Türkiye’nin  yeni yüzü sloganıyla, en sıra dışı konsepti, güleryüzlü hizmet anlayışı ve farklılaştırılmış ürünleriyle yola çıkan  JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD olarak biz, her anlamda kurumsallaşmasını bitirmiş,  elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizi kahveyi her yönüyle seven kahve severlerle paylaşmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluşuz.

Johnny Depp Coffee & Food ‘u iki değişik konseptle ‘ Coffee Shop ve Big Star’ olarak önce yatırımcılarımızla ve daha sonra da tüketiciyle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Firma olarak sizin için en karlı işletme ve konsepti önerir, yer seçiminde yardımcı olarak  en doğru lokasyonu belirlemede yanınızda oluruz.

 Menüsünde; dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerinden yapılan dünya kahveleri ve çaylarını , büyük titizlikle hazırlanan pasta çeşitlerini barındıran Johnny Depp, mutfağında ise Türk ve Dünya mutfağının vazgeçilmezi enfes köfte çeşitleri, salata çeşitleri, tost ve sandviç çeşitleri, sabahların vazgeçilmezi kahvaltı menüsü ve yemeklerinden oluşan çok geniş bir menüyü de misafirlerinin beğenisine sunmayı amaç edinmiştir.

Önceliğimiz ; marka ismi, logosu ve sıradışı konseptiyle sektöre yeni bir heyecan katmak ve aynı zamanda sektördeki deneyim ve bilgi birikimiyle de Türkiye’nin Coffee & Food sektöründe  öncü zincir markası olabilmektir.

Siz değerli yatırımcılarımızı, getirisi yüksek ve yatırımını kısa sürede ödeyen JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD markası altında yerinizi almaya davet ediyoruz.

BAYİLİK ŞARTLARI

1)      FRANCHISE SÖZLEŞMESİ : Franchise sözleşmelerimiz 7  yıllıktır. 7.yıl sonunda taraflar arasında anlaşma sağlanarak sözleşme yenilenir.

2)      LOKASYON : Lokasyonun uygun olup olmadığına şube açılmadan önce JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince karar verilir.

3)      PROJE & TASARIM : Franchise adayı arzu ederse, mimarlarımız tarafından hazırlanan projenin uygulamasını yapabiliyor.

4)      FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ : İlk 5 şubeden franchıse giriş bedeli alınmayacaktır.

5)      FRANCHISE KULLANIM BEDELİ (ROYALITY FEE) : Cirodan pay almıyoruz. JOHNNY DEPP   COFFEE & FOOD olarak Coffee Shop ve Big Star isimli iki ayrı konseptimiz vardır. Bunlardan Coffee Shop konseptimiz için Aylık  1.500 TL, Big Star konseptimiz için ise Aylık  2.000 TL royalty fee bedeli alıyoruz.

6)      ORTALAMA YATIRIM MALİYETİ : Lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

7)      ÜRÜN TEDARİĞİ  : Tüm şubelerimizin her türlü ürün tedariği ile basılı kağıt,porselen, bardak, peçete gibi işletme ürünlerinin tedariği de JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince yapılacaktır.

Özellikleri

Bu ilan toplam 745 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com