JOHNNY DEPP COFFEE Bayilikler Veriyor-Hizmet-Bayilik Verenler & Franchise-Franchise-Franchise-

JOHNNY DEPP COFFEE Bayilikler Veriyor

1 TL
Türkiye /  / 
Tarih 30.09.2015
Kategori Franchise
#İlan No 1370
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reklam Alanı

Açıklama

JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD olarak biz kahve için uzun zaman harcamış ve en sonunda kendi markasını oluşturarak bu süreçte kurumsallaşmasını bitirmiş, uzun yıllar sonunda elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizi kahveyi her yönüyle seven kahve severlerle paylaşmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluşuz.

Johnny Depp Coffee & Food ‘u iki değişik konseptle ‘ Coffee Shop ve Big Star’ olarak önce yatırımcılarımızla ve daha sonra da tüketiciyle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Menüsünde; dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerinden yapılan dünya kahveleri ve çaylarını , büyük titizlikle hazırlanan pasta çeşitlerini barındıran Johnny Depp, mutfağında ise Türk ve Dünya mutfağının vazgeçilmezi enfes köfte çeşitleri, salata çeşitleri, tost ve sandviç çeşitleri, sabahların vazgeçilmezi kahvaltı menüsü ve yemeklerinden oluşan çok geniş bir menüyü de misafirlerinin beğenisine sunmayı amaç edinmiştir.

Önceliğimiz ; marka ismi, logosu ve sıradışı konseptiyle sektöre yeni bir heyecan katmak ve aynı zamanda sektördeki deneyim ve bilgi birikimiyle de Türkiye’nin Coffee & Food sektöründe  öncü zincir markası olabilmektir. 

Siz değerli yatırımcılarımızı, getirisi yüksek ve yatırımını kısa sürede ödeyen JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD markası altında yerinizi almaya davet ediyoruz.

 

                                                BAYİLİK ŞARTLARI

1)      FRANCHISE SÖZLEŞMESİ : Franchise sözleşmelerimiz 7  yıllıktır. 7.yıl sonunda taraflar arasında anlaşma sağlanarak sözleşme yenilenir.

2)      LOKASYON : Lokasyonun uygun olup olmadığına şube açılmadan önce JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince karar verilir.

3)      PROJE & TASARIM : Franchise adayı arzu ederse, mimarlarımız tarafından hazırlanan projenin uygulamasını yapabiliyor.

4)      FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ : İlk 5 şubeden franchıse giriş bedeli alınmayacaktır.

5)      FRANCHISE KULLANIM BEDELİ (ROYALITY FEE) : Cirodan pay almıyoruz. JOHNNY DEPP   COFFEE & FOOD olarak Coffee Shop ve Big Star isimli iki ayrı konseptimiz vardır. Bunlardan Coffee Shop konseptimiz için Aylık  1.500 TL, Big Star konseptimiz için ise Aylık  2.000 TL royalty fee bedeli alıyoruz.

6)      ORTALAMA YATIRIM MALİYETİ : Lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

7)      ÜRÜN TEDARİĞİ  : Tüm şubelerimizin her türlü ürün tedariği ile basılı kağıt,porselen, bardak, peçete gibi işletme ürünlerinin tedariği de JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince yapılacaktır.

 

JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD BAYİLİK DESTEKLERİ

-       YER SEÇİMİ

-       EĞİTİM DESTEĞİ

-       HER TÜRLÜ ÜRÜN TEDARİĞİNİN SAĞLANMASI

-       PERSONEL DESTEĞİ

-       PAZARLAMA DESTEĞİ

-       MUHASEBESEL (DEFTER TUTMA, MALİ DANIŞMANLIK) DESTEĞİ

DETAYLI BİLGİ : www.johnnydeppcoffee.com.tr
tlf: 543 885 66 44

Özellikleri

Bu ilan toplam 951 kere görüntülenmiştir

Copyright © 2012 - 2019 http://www.ilanantalya.com